Hakkımızda

2006 sonu itibari ile kurulmuş olan firmamız Tekirdağ’da Kara Kardeşler Yapı Ltd. Şti. ünvanı ile inşaat ve dekorasyon alanında birçok projeye ve başarıya imza atmıştır.

Sürekli gelişime olan inancımız ve bu yöndeki çalışmalarımızla sektörümüzde hızla büyümekte, tecrübelerimizin bize kazandırdıklarını kalite ve modelin ön planda olduğu tasarımlarımızla ürünlerimize yansıtmaktayız.

Sürekli müşteri memnuniyeti sağlamak ve bu yolda büyümek firmamızın öncelikli hedefidir. Ürünlerimizin güvenilir, sağlam ve modern olması da hedefimizin doğal bir sonucudur. Ayrıca 2008 şubat ayı içerisinde katılmış olduğumuz CNR FUARI ile de katılımcıların talep ve istekleri doğrultusunda membran kapı üretimine de başlayarak faaliyet alanımızı genişletmiş bulunmaktayız.


Vizyonumuz
Müşterilerimize güvenilir ve yüksek kalitede ürünler sunabilmek için her geçen gün bir adım daha ilerleyen firmamızın başarısının temeli hevesli, profesyonel, sorumluluk sahibi ve motive olmuş çalışanlara dayanmaktadır.


Misyonumuz
Firmamız 2006 dan bugüne müşterilerine beklentilerinin üstünde ürün ve hizmet sunmaktadır. Misyonumuz müşteri odaklılık üzerine çalışan herkes için kalite prensibini benimsemiş bir kuruluş olmaktır